Darček pre ženu

Každá žena miluje pocit byť obdarovaná. Ženy preferujú predovšetkým romantické darčeky s dôrazom na vizuálnu stránku a musí mať pocit, že darček je stvorený práve pre ňu. Z tohto dôvodu je veľmi dôležitá originálnosť.
Top darček pre ženu podľa nás:

Hodinky s vlastnou fotkouhodinky-s-vlastnou-fotkou

Hľadáte darček šitý na mieru? Už nemusíte, našli sme ho za Vás.

Predstavujeme Vám náramkové hodinky s vlastnou fotkou, ktoré potešia naozaj každého.

Ide o darček darovaný priamo od srdca. Jediné čo musíte urobiť je vybrať si vhodnú farbu hodiniek a nájsť fotku, ktorú si želáte mať na hodinkách.

Obdarovaný bude mať takto praktický darček v podobe hodiniek a zároveň darček s fotkou, ktorá mu bude pripomínať jeho rodinu, priateľov, či jeho obľúbené miesto.

Na výber pre Vás máme až tri farby hodiniek, a to rúžovú, hnedú a čiernu. Farebne sú teda vhodné pre mužov aj ženy.

Vybrať si môžete aj štýl ciferníka zobrazeného na hodinkách. Buď je ciferník s klasickými číslami, ako vidíte na obrázku. Vybrať si však môžete aj ciferník s rímskymi číslicami, či úplne bez čísel.

Hodinky s vlastnou fotkou si môžete objednať po kliknutí na nasledunúci odkaz: Hodinky s vlastnou fotkou. Na stránke si vyberiete farbu hodiniek, štýl ciferníka a vložíte Vami vybranú fotku.

Perla priania

Darček pre ženu
Perla priania v krabičke

Šperk! Presne to je vec, ktorú žiadna žena neodmietne. V tomto prípade však ide o niečo viac. Perla sa nachádza v skutočnej umelo odchovanej lastúre. Tá je naložená v liehu kvôli konzervácii a uložená v priehľadnej krabičke. Takže perlu si vlastnoručne vyberiete a “vylúpnete” z lastúry”. Nemusíte sa báť, že lastúra bude prázdna -všetky prechádzajú Röntgenom. Naopak, vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že narazíte na dve perly v jednej lastúre.

Každá perla je jedinečná nielen svojim tvarom ale aj farbou. Na vnútornej strane krabičky nájdete výklad jednotlivých sfarbení. A aby toho nebolo málo, perlu si po vybraní z lastúry môžete vložiť do špeciálneho náhrdelníka, ktorý je súčasťou balenia. Jednoducho dokonalý darček pre ženu. Celkový rozmer balenia je 17,5 x 10 x 2,5 cm.

Perlu priania môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: perla priania.

Ponožky – Prines mi víno

Ponožky - Prines mi víno
Ponožky – Prines mi víno

V prípade, že má Vaša polovička zmysel pre humor je práve toto ten pravý darček pre ňu. Ponožky s vtipným nápisom na spodnej strane – Jestli tohle čteš Přines mi víno.

S týmito ponožkami presne budete vedieť, kedy potrebuje Vaša žena čas pre seba po dlhom a náročnom dni. Akonáhle si tieto ponožky obuje, radšej splňte jej prianie a doneste jej pohár vína.

Tieto ponožky sú originálnym darčekom a určite Vašu polovičku pobavia. Takisto dokážu rozprúdiť konverzáciu na každej oslave, kde si ich obujete.

Tieto ponožky môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci odkaz: Ponožky – Prines mi víno.

Sada náradia pre ženy

Sada náradia pre ženy
Sada náradia pre ženy

Máte doma kutilku, ktorá si poradí aj bez Vás a veľa vecí si vie doma opraviť sama? V takomto prípade sa jej určite hodí práve táto Sada náradia.

V sade nájdete naozaj všetko potrebne, a to od kladiva, metra, kliešťov noža až po najrôznejšie druhy skrutkovačov. Sada je uložená v malom kufríku, a teda si ju môže Vaša žena schovať niekde v dome, kde ju bude mať stále k dispozícií. Takto uložené náradie sa nebude len tak povaľovať v zásuvke a vždy rýchlo nájdete to, čo budete práve potrebovať.

Prečo má byť práve táto sada náradia určená pre ženu? Stačí sa pozrieť na obrázok a uvidíte, že nejde o klasické náradie. Toto náradie je totiž vybavené špeciálnymi rúčkami v ružovej farbe.

Ak sa Vám páči tento darček zakúpiť ho môžete po kliknutí na nasledujúci odkaz: Sada náradia pre ženy.

Masážne kamene

Darček pre ženu
Masážne kamene

V dnešnej dobe plnej stresu je dôležité raz za čas vypnúť a relaxovať. Masážne kamene vám k tomu excelentne dopomôžu. Môžete ich použiť rovnako za horúca ako za studena. Sú určené k masáži chrbta, krku, šije ale aj tváre. Ich účinok znásobí použitie masážneho oleja. Ak ich chcete použiť za horúca, stačí ich na pár minút ponoriť do horúcej vody.

Masážne kamene Vám môžu pomôcť pri nasledujúcich problémoch: svalových bolestiach, napätí, reumatických a artritických problémoch, bolestiach chrbta, pri strese a depresii alebo pri nespavosti. Celé balenie obsahuje deväť rôzne veľkých kameňov, ktoré sú uložené v peknom zamatovom vrecúšku:

  • 3x kamene rozmerov 5-7 cm,
  • 6x kamene 4-5 cm.

Masážne kamene môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: masážne kamene.

Stojan na víno

Darček pre ženu
Stojan na víno

Tento darček predstavuje vynikajúcu kombináciu okrasného a praktického predmetu. Vytvára ilúziu, že vínová fľaša zázračne levituje nad reťazou o ktorú je uviazaná. Darček nemusí byť určený len pre zanietených vínkarov, ale odporúčame ho doplniť fľašou kvalitného vína.

Rozmery tohto stojana sú  10 x 7,5 x 5 cm a je vyrobený  z kovu. Veľmi pekne sa bude vynímať buď na kuchynskej linke alebo na stole, či poličke.

Stojan na víno môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: stojan na víno.

Ďalší darček pre ženu

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre kamarátku a Darček pre mamu.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!