Darček pre ženu

Každá žena miluje pocit byť obdarovaná. Ženy preferujú predovšetkým romantické darčeky s dôrazom na vizuálnu stránku a musí mať pocit, že darček je stvorený práve pre ňu. Z tohto dôvodu je veľmi dôležitá originálnosť.
Top darček pre ženu podľa nás:

Perla priania

Darček pre ženu
Perla priania v krabičke

Šperk! Presne to je vec, ktorú žiadna žena neodmietne. V tomto prípade však ide o niečo viac. Perla sa nachádza v skutočnej umelo odchovanej lastúre. Tá je naložená v liehu kvôli konzervácii a uložená v priehľadnej krabičke. Takže perlu si vlastnoručne vyberiete a “vylúpnete” z lastúry. Nemusíte sa báť, že lastúra bude prázdna -všetky prechádzajú Röntgenom. Naopak, vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že narazíte na dve perly v jednej lastúre.

Každá perla je jedinečná nielen svojim tvarom ale aj farbou. Na vnútornej strane krabičky nájdete výklad jednotlivých sfarbení. A aby toho nebolo málo, perlu si po vybraní z lastúry môžete vložiť do špeciálneho náhrdelníka, ktorý je súčasťou balenia. Jednoducho dokonalý darček pre ženu. Celkový rozmer balenia je 17,5 x 10 x 2,5 cm.

Perlu priania môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: perla priania.

Masážne kamene

Darček pre ženu
Masážne kamene

V dnešnej dobe plnej stresu je dôležité raz za čas vypnúť a relaxovať. Masážne kamene vám k tomu excelentne dopomôžu. Môžete ich použiť rovnako za horúca ako za studena. Sú určené k masáži chrbta, krku, šije ale aj tváre. Ich účinok znásobí použitie masážneho oleja. Ak ich chcete použiť za horúca, stačí ich na pár minút ponoriť do horúcej vody.

Kamene Vám môžu pomôcť pri nasledujúcich problémoch: svalových bolestiach, napätí, reumatických a artritických problémoch, bolestiach chrbta, pri strese a depresii alebo pri nespavosti. Celé balenie obsahuje deväť rôzne veľkých kameňov, ktoré sú uložené v peknom zamatovom vrecúšku:

  • 3x kamene rozmerov 5-7 cm,
  • 6x kamene 4-5 cm.

Masážne kamene môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: masážne kamene.

Odžmolkovač

Darček pre ženu
Odžmolkovač

Poznáte to? Kúpite si peknú vec, obľúbite si ju a po pár týždňoch sa Vám na nej začnú objavovať žmolky. Nič však nie je stratené. Stačí ju pár krát prejsť týmto zázračným prístrojom a Vaša obľúbené mikina, či tričko je zas ako nová.

Prístroj je napájaný dvoma tuškovými batériami typu AA. Nazbierané žmolky sa ukladajú do zásobníka v spodnej časti, ktorý sa dá veľmi jednoducho vybrať a následne vyprázdniť.

Odžmolkovač je veľmi praktický aj svojou veľkosťou, a teda je možné ho nosiť v akejkoľvek kabelke a mať ho tak stále po ruke. Veľkosť odžmolkovača je totiž iba: 10 x 7,5 x 5 cm

Odžmolkovač môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: odžmolkovač.

Stojan na víno

Darček pre ženu
Stojan na víno

Tento darček predstavuje vynikajúcu kombináciu okrasného a praktického predmetu. Vytvára ilúziu, že vínová fľaša zázračne levituje nad reťazou o ktorú je uviazaná. Darček nemusí byť určený len pre zanietených vínkarov, ale odporúčame ho doplniť fľašou kvalitného vína.

Rozmery tohto stojana sú  10 x 7,5 x 5 cm a je vyrobený  z kovu. Veľmi pekne sa bude vynímať buď na kuchynskej linke alebo na stole, či poličke.

Stojan na víno môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: stojan na víno.

Sexy zástera pre ženu

Zástera pre ženu
Zástera pre ženu

Aj Vaša žena sa rada zabáva a radšej dostáva netradičné darčeky, ako tie očakávané? Potešte ju takýmto darčekom. Určite sa na ňom pobaví nie len ona, ale aj okolie. Darček je aj veľmi praktický a Vaša žena už určite nebude používať inú zásteru ako túto.

Veľkosť zástery je univerzálna a hodí sa teda každej žene.  Dominuje na nej názov “I´m sexy and I know it “.Dajte teda svojej žene najavo, že je stále “kosť”.

V prípade, že Vás oslovil práve tento darček kúpite ho kliknutím na nasledujúci odkaz: Zástera pre ženu.

Ďalší darček pre ženu

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre kamarátku a Darček pre mamu.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *