Darček pre psa

Hľadáte top darček pre psa? Pozrite si tento rebríček:

Toaleta pre psíkov

Toaleta pre psíkov-Puppy potty pad
Toaleta pre psíkov-Puppy potty pad

Každý kto chová svojho psíka doma a býva dlho v robote, či chodí neskoro domov pozná, aký je problém s jeho venčením. Tento problém však môžete jednoducho vyriešiť, a to kúpou tejto toalety.

Je to perfektný darček pre psa. Toaleta sa skladá z troch hlavných vrstiev:

  • 1. mäkká antibakteriálna tráva
  • 2. špeciálna mriežka
  • 3. záchytná nádobka

Keďže je toaleta z plastu po použití ju jednoducho vyčistíte a bude pripravená na jej ďalšie použitie. Takto sa nemusíte obávať, že toaleta bude vo Vašej domácnosti nepríjemne zapáchať .

V prípade záujmu ju môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci odkaz: Toaleta pre psíkov.

Podložka pod misku pre psa

Podložka pod misku pre psa
Podložka pod misku pre psa

Asi každý psík pri jedení, či pití vody robí okolo svojej misky dosť veľký neporiadok. Táto podložka pod misku je teda presne ten darček pre psa, ktorý toto vyrieši.

Granule, voda či iné pochúťky, ktoré bude Váš psík konzumovať sa ocitnú na tejto podložke a Vy už ju len jednoducho vyprášite, či opláchnete. Už sa nemusíte báť, že bude zničená Vaša podlaha, či koberec.

Podložka pod misku je v tvare labky, a teda je jasné pre koho je určená. Keďže je vyrobená zo silikónovej gumy jej čistenie pre Vás bude veľmi jednoduché. Nebude to teda darček iba pre Vášho psíka, ale tak trošku určite aj pre Vás.

V prípade záujmu ju môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci link: Podložka pod misku pre psa.

Maxi tenisák

Maxi tenisák
Maxi tenisák

Hľadáte ten najlepší darček pre psa? Určite porozmýšľajte práve nad touto maxi tenisovou loptičkou.

Či už sa Váš psík hrá rád sám, alebo rád aportuje, táto maxi lopta ho určite zabaví aj na niekoľko hodín. Každý psík sa poteší takémuto darčeku a dá Vám to určite aj najavo svojou radosťou.

Loptička má priemer až 25 cm a je teda naozaj veľká, ako môžete vidieť aj na obrázku. Farba aj vzor na loptičke sú presne ako na pravej tenisovej lopte, rozdiel je iba v jej veľkosti.

V prípade, že práve tento darček je ten pravý pre Vášho domáceho miláčika kúpte ho jednoducho kliknutím na nasledujúci odkaz: Maxi tenisák.