Darček pre priateľku

Láska sa dá vyjadriť mnohými spôsobmi. Jedným z nich je dobre vybraný dar.
Top darček pre priateľku podľa nás:

Daruj hviezdu

Darček pre priateľku
Daruj hviezdu

Môže byť niečo romantickejšie ako pomenovať hviezdu po svojej láske? Sú ich miliardy a pritom je každá jedinečná a len málo z nich je dodnes pomenovaných. Toto balenie vás oprávňuje priradiť jednej z hviezd vami zvolené meno.

Po otvorení darčekovej krabičky stačí postupovať podľa návodu. Kód, ktorý je obsiahnutý v balení vložíte na webovú stránku istej britskej spoločnosti ktorá túto službu poskytuje. Do 20 dní obdržíte certifikát, s vašim menom a menom vašej hviezdy, ktoré už ponesie navždy.

Balenie taktiež obsahuje aj súradnice a mapu, vďaka ktorým svoju hviezdu identifikujete na hviezdnej oblohe.

Daruj hviezdu môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: daruj hviezdu.

Sexi mašľa

Darček pre priateľku
Darčeková mašľa

Je na dlhšiu diskusiu rozhodnúť sa, či má byť tento darček v kategórii Pre priateľa alebo Darček pre priateľku. Aj keď mašľu si pravdepodobne oblečie iba priateľka, väčšie potešenie zaručene spôsobí na strane priateľa. Najmä vo chvíli, keď ju bude mať možnosť rozbaliť.

Takže milí páni, ak chcete obdarovať priateľku a zároveň potešiť aj seba, sexi mašľa je pre vás jasná voľba.

Mašľa je uložená v peknej darčekovej krabičke a má univerzálny rozmer. Je ponúkaná v sýto červenom farebnom prevedení, ktoré ešte násobí jej sexi efekt! Darčeková krabička ma rozmery: 14,5 x 19,5 x 3,5 cm.

Sexi mašľu môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: sexi mašla.

Hudobný vankúš

Hudobný vankúš
Hudobný vankúš

Potešte svoju priateľkou týmto darčekom. Vďaka nemu bude vždy pri zaspávaní myslieť zaručene iba na Vás.

Vďaka tomuto vankúšu môže Vaša priateľka celú noc počúvať hudbu, ktorú si sama vyberie. Vankúš môžete pripojiť k hocijakému MP3 prehrávaču, či mobilu. Takto Vás už nebude rušiť okolitý hluk a takisto Vám nebudú zavadzať sluchátka. Výhodou hudobného vankúša je najmä to, že hudbu bude počuť iba Vaša priateľka. Takže sa nemusíte obávať, že by ste boli rušený pri spánku.

Rozmery vankúša sú 40 x 40 x 15 cm. V ponuke však je aj väčšie prevedenie vankúša a to s rozmermi:  65 x 35 x 19 cm.

Vankúš môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci link: Hudobný vankúš-malý, Hudobný vankúš-veľký.

Kefa na žehlenie vlasov

Kefa na žehlenie vlasov
Kefa na žehlenie vlasov

Jedná sa o absolútnu novinku na trhu so žehličkami vlasov. Mnohé ženy by vedeli rozprávať o tom ako im štandardné žehličky vlasov oslabili (často aj zničili) vlasy pri pravidelnom používaní. To sa vašej priateľke s touto kefou zaručene nestane.

Kefu nie je potrebné nahrievať na také vysoké teploty ako pri iných typoch žehličiek, keďže vlasy sú vyrovnávané aj “česaním”, a teda ich nezaťažujeme tak vysokou teplotou.

Na vrchnej strane kefy je digitálny displej s podsvietením na ktorom si zvolíte požadovanú teplotu- v rozpätí 170-230°C. Na výber máte z troch rôznych farieb:

  • ružová,
  • čierna,
  • biela.

Kefu na žehlenie vlasov môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: kefa na vyrovnávanie vlasov.

Dáždnik srdce

Darček pre priateľku
Dáždnik srdce

Pri tomto darčeku nie je toho veľa na popisovanie. Ide o kombináciu znaku lásky a praktickosti. Vystretý dáždnik má priemer vyše 100 cm, čo je úplne postačujúce.

Netradičný dáždnik v tvare srdca má kvalitnú konštrukciu zo sklených vlákien a v kombinácii s hliníkovou palicou udrží stabilitu v každom extrémnom počasí.

Dáždnik srdce môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: dáždnik srdce.

Ďalší darček pre priateľku

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre mamu a Darček pre ženu.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *