Darček pre priateľku

Láska sa dá vyjadriť mnohými spôsobmi. Jedným z nich je dobre vybraný dar.
Top darček pre priateľku podľa nás:

Krabička na šperky s vlastným venovaním

Krabička na šperky s vlastným venovaním
Krabička na šperky s vlastným venovaním

Máme pre Vás v ponuke originálny darček vyrobený s venovaním na mieru. Ide o drevenú darčekovú krabičku, na ktorú sa Vám môže laserom vypáliť venovanie podľa Vašej žiadosti.

Do krabičky si môže obdarovaná uložiť šperky, alebo rôzne iné maličkosti, ktoré majú pre ňu veľký význam. Ide o krásny darček od srdca, ktorý sa bude vynímať na každej poličke v každej miestnosti.

Čokoľvek si prajete vypáliť na krabičku stačí napísať do poznámky a výsledok bude krásny. Môže ísť o venovanie, krátke vyznanie lásky, či iný text,  ktorý charakterizuje Váš vzťah. Krabička je  v tvare srdca, čiže sa perfektne hodí pre Vašu priateľku.

V prípade záujmu o tento originálny darček stačí kliknúť na nasledujúci link a vyplniť na stránke požadovaný text: Krabička na šperky s vlastný venovaním

Otočný organizér na kozmetiku

Otočný organizér na kozmetiku
Otočný organizér na kozmetiku

Vybrať správny darček pre priateľku môže byť niekedy naozaj náročné. V prípade, že neviete čo kúpiť, týmto otočným organizérom na kozmetiku určite nič nepokazíte.

Organizér bude vhodným darčekom práve pre tie, ktoré majú veľa kozmetiky a nemajú moc miesta na jej uloženie. Otočný organizér na kozmetiku dokáže daný problém jednoducho vyriešiť, pretože zaberie málo miesta a kozmetika na ňom bude prehľadne usporiadaná.

Do organizéra zmestíte všetko od voňaviek, rúžov, kozmetickým štetcov až po šperky, či krémy.  Vďaka nemu bude mať Vaša priateľka všetko po ruke a všetko bude mať svoje miesto. Organizér sa dokáže otáčať o 360 °.

Organizér je v ponuke dokonca v dvoch farebných prevedeniach, a to v čiernej alebo v bielej farbe. Vyberte ten, ktorý sa farebne viac hodí do izby Vašej priateľky.

Zakúpiť otočný kozmetický organizér môžete po kliknutí na nasledujúci linky: Otočný organizér na kozmetiku.

Sexi mašľa

Darček pre priateľku
Darčeková mašľa

Je na dlhšiu diskusiu rozhodnúť sa, či má byť tento darček v kategórii Pre priateľa alebo Darček pre priateľku. Aj keď mašľu si pravdepodobne oblečie iba priateľka, väčšie potešenie zaručene spôsobí na strane priateľa. Najmä vo chvíli, keď ju bude mať možnosť rozbaliť.

Takže milí páni, ak chcete obdarovať priateľku a zároveň potešiť aj seba, sexi mašľa je pre vás jasná voľba.

Mašľa je uložená v peknej darčekovej krabičke a má univerzálny rozmer. Je ponúkaná v sýto červenom farebnom prevedení, ktoré ešte násobí jej sexi efekt! Darčeková krabička ma rozmery: 14,5 x 19,5 x 3,5 cm.

Sexi mašľu môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: sexi mašla.

Ďalší darček pre priateľku

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre mamu a Darček pre ženu.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!