Darček pre priateľa

Top darček pre priateľa podľa nás:

Alkoholová ruleta

Darček pre priateľa
Alkoholová ruleta

Táto hra v sebe prináša kombináciu alkoholu a hazardu. Alkoholová ruleta funguje ako klasická ruleta v kasínach, kde stačí roztočiť guličku. Rozdielom je, že v tomto prípade nevyhráte peniaze, ale gulička určí, kto sa má práve napiť zo štamperlíka.

Na výber máte hneď niekoľko variant, podľa ktorých môžete túto hru hrať. Niekoľko z nich je uvedených aj na stránke predajcu, ktorý ju ponúka za skutočne výhodnú cenu.

Priemer rulety je 30 cm. Táto hra sa stane dôležitou súčasťou každej párty, ktorú usporiadate.

Súčasťou balenia :

  • 2 guličky
  • 16 pohárikov

Alkoholovú ruletu môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: alkoholová ruleta.

USB Plasma ball

Darček pre priateľa
USB Plazmová guľa

Je aj váš priateľ obdarený dušou bádateľa? Fascinujú ho fyzikálne úkazy a zaujímavosti? V tom prípade bude tento darček pre priateľa určite to pravé.

Pri dotyku prsta alebo iného vodivého predmetu sa plazmové lúče zbehnú do miesta kontaktu so sklenenou bankou. Pocítite jemné vibrovanie na končeku prsta.

Taktiež v okolí plazmovej gule je vzduch silne ionizovaný dokonca až tak, že ak sa k nej  priblížite s neónovou žiarovkou, rozsvieti sa. Existuje množstvo podobných experimentov, ktoré s plazmovou guľou môžete ľahko vykonať v domácom prostredí.

Balenie obsahuje:

  • plazmovú guľu,
  • USB napájací kábel
  • manuál.

USB Plasma Ball môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: USB Plasma Ball.

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre muža a Darček pre kamaráta.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!