Darček pre priateľa

Top darček pre priateľa podľa nás:

Alkoholová ruleta

Darček pre priateľa
Alkoholová ruleta

Táto hra v sebe prináša kombináciu alkoholu a hazardu. Alkoholová ruleta funguje ako klasická ruleta v kasínach, kde stačí roztočiť guličku. Rozdielom je, že v tomto prípade nevyhráte peniaze, ale gulička určí, kto sa má práve napiť zo štamperlíka.

Na výber máte hneď niekoľko variant, podľa ktorých môžete túto hru hrať. Niekoľko z nich je uvedených aj na stránke predajcu, ktorý ju ponúka za skutočne výhodnú cenu.

Priemer rulety je 30 cm. Táto hra sa stane dôležitou súčasťou každej párty, ktorú usporiadate.

Súčasťou balenia :

  • 2 guličky
  • 16 pohárikov

Alkoholovú ruletu môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: alkoholová ruleta.

3D fotorámik

Darček pre priateľa
3D fotorámik

Máte s priateľom množstvo krásnych spoločných zažitkov? A máte ich aj uchované vo forme fotografii? Tak stačí len nastrihať fotografie na potrebné rozmery (10 x 10 cm) a vložit ich do samootáčacieho 3D fotorámika. Kedže fotorámik má tvar kocky a na každú stenu môžete vložiť jednu fotografiu, naplníte ho až šiestimi fotografiami.

Otáčanie zabezpečuje mikro-motorček s nízkou spotrebou, vďaka čomu sa rámik vydrží točiť celé mesiace. A pritom je napájaný len jedinou tužkovou batériou typu AA.

3D fotorámik môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: 3D fororámik.

USB Plasma ball

Darček pre priateľa
USB Plazmová guľa

Je aj váš priateľ obdarený dušou bádateľa? Fascinujú ho fyzikálne úkazy a zaujímavosti? V tom prípade bude tento darček pre priateľa určite to pravé.

Pri dotyku prsta alebo iného vodivého predmetu sa plazmové lúče zbehnú do miesta kontaktu so sklenenou bankou. Pocítite jemné vibrovanie na končeku prsta.

Taktiež v okolí plazmovej gule je vzduch silne ionizovaný dokonca až tak, že ak sa k nej  priblížite s neónovou žiarovkou, rozsvieti sa. Existuje množstvo podobných experimentov, ktoré s plazmovou guľou môžete ľahko vykonať v domácom prostredí.

Balenie obsahuje:

  • plazmovú guľu,
  • USB napájací kábel
  • manuál.

USB Plasma Ball môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: USB Plasma Ball.

Kamera do auta

Darček pre priateľa
Kamera do auta

Vďaka tejto kamere budete disponovať dôkazovým materiálom v každej situácií, ktorá Vás na cestách postrehne. Zaznamenáte ňou aj určite mnoho vtipných a bizarných situácií. Kameru stačí jednoducho pripevniť na čelné sklo pomocou prísavky, ktorá sa nachádza na jej vrchnej časti a môžete začať nahrávať.

Záznam je vo výbornej kvalite (30 snímkov za sekundu, HD kvalita). Vytvorený záznam si môžete pozrieť pomocou 2,5´´ displeja, alebo si ho stiahnuť cez USB priamo do Vášho počítača.

Kameru do auta môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: kamera do auta.

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre muža a Darček pre kamaráta.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *