Darček pre babku – najlepšie darčeky k narodeninám, meninám, výročiam

Vyberte si z týchto návrhov aj Vy vhodný darček pre babku:

Hodinky s vlastnou fotkouhodinky-s-vlastnou-fotkou

Hľadáte darček šitý na mieru? Už nemusíte, našli sme ho za Vás.

Predstavujeme Vám náramkové hodinky s vlastnou fotkou, ktoré potešia naozaj každého.

Ide o darček darovaný priamo od srdca. Jediné čo musíte urobiť je vybrať si vhodnú farbu hodiniek a nájsť fotku, ktorú si želáte mať na hodinkách.

Obdarovaný bude mať takto praktický darček v podobe hodiniek a zároveň darček s fotkou, ktorá mu bude pripomínať jeho rodinu, priateľov, či jeho obľúbené miesto.

Na výber pre Vás máme až tri farby hodiniek, a to rúžovú, hnedú a čiernu. Farebne sú teda vhodné pre mužov aj ženy.

Vybrať si môžete aj štýl ciferníka zobrazeného na hodinkách. Buď je ciferník s klasickými číslami, ako vidíte na obrázku. Vybrať si však môžete aj ciferník s rímskymi číslicami, či úplne bez čísel.

Hodinky s vlastnou fotkou si môžete objednať po kliknutí na nasledunúci odkaz: Hodinky s vlastnou fotkou. Na stránke si vyberiete farbu hodiniek, štýl ciferníka a vložíte aj fotku.

Multifunkčná záhradná stolička

Darček pre babku
Multifunkčná záhradná stolička

Predstavujeme Vám skvelý darček pre všetky babky, ktoré radi trávia čas vo svojich záhradkách.

Stolička má celkom dve využitia. Na jednej strane je možné ju použiť ako kľakadlo. V takomto prípade pri plevaní, či sadení nových kvietkov Vaša babka nemusí kľačať na zemi. Pri takto otočenej stoličke je možné využiť aj rúčky na stranách stoličky, ktorými je možné dopomôcť si pri vstavaní zo zeme.  V prípade, že budete mať roboty dosť stoličku stačí otočiť a použiť ju na klasické sedenie a oddych.

Stolička sa dá veľmi ľahko zložiť a nezaberie veľa miesta, čiže jej uskladnenie je veľmi jednoduché. Takto praktický darček sa hodí určite do domácnosti aj Vašej babke a bez neho si už prácu v záhrade nebude vedieť ani predstaviť.

V prípade, že sa Vám zapáčil práve tento darček kliknite na nasledujúci link: Multifunkčná záhradná stolička.

Darčeková krabička s fotkami

Darček pre babku
Darčeková krabička s fotkami

Hľadáte ten správny darček pre babku? V tomto krátkom článku Vám predstavíme ďalší produkt, ktorý by mohol byť ten pravý. Ide o darčekovú krabičku s fotkami.

Krabička je vyrobená z elegantne opracovaného dreva, a teda sa bude vynímať v každej miestnosti. Vložiť do nej môžete 5 fotografií  celej Vašej rodiny a takto ozdobenú ju už len stačí podarovať Vašej babke. Jedna strana krabičky je odnímateľná, a teda môže slúžiť aj ako miesto pre uloženie ďalšieho darčeku vo vnútri.

Ak by ste chceli aby bol darček ešte osobnejší, ponúkame Vám možnosť na odnímateľnú stranu krabičky vypáliť aj venovanie podľa vlastného želania. Stačí po kliknutí na odkaz nižšie napísať do poznámky, aké venovanie, či vetu si prajete na krabičku vypáliť.

Ak Vás oslovil práve tento darček, stačí ho objednať po kliknutí na odkaz: Darčeková krabička s fotkami

Nôž na zemiaky

Nôž na zemiaky
Nôž na zemiaky

V prípade, že máte babku hotovú šéfkuchárku určite sa poteší tejto malej šikovnej pomôcke. Už nevie ako by vylepšila, či ozvláštnila jedlo ktoré chystá? Pomocou tohto noža na zemiaky to bude oveľa jednoduchšie.

Vďaka nemu majú nakrájané zemiaky vrúbkovaný tvar a na tanieri sa tak vytvorí originálny dizajn Vášho jedla. Jednoducho si takto spravíte čipsy so zemiakov bez väčších starostí. Rozmery nožíka sú:

  • Dĺžka rukoväte: 11,5 cm
  • Dĺžka čepele: 10,5 cm
  • šírka čepele: 6 cm

V prípade, že by práve tento nôž bol podľa Vás ten správny darček pre babku stačí ak ho zakúpite kliknutím na nasledujúci odkaz: Nôž na zemiaky.

Ďalší darček pre babku

Ak Vás neoslovil ani jeden z vyššie uvedených darčekov, odporúčame Vám pozrieť si nasledujúce kategérie: Darček pre mamu a Darček pre ženu.

Viete o inom výbornom darčeku pre kamarátku? Napíšte nám to do komentára pod článok!