Darček pre babku – najlepšie darčeky k narodeninám, meninám, výročiam

Vyberte si z týchto návrhov aj Vy vhodný darček pre babku:

Vychádzková skladacia palica

darček pre babku
Skladacia vychádzková palica

Ak hľadáte ten správny darček pre babku, určite nič nepokazíte touto vychádzkovou palicou. Palica pomôže zmierniť tlak na nohy pri chôdzi, či už sa Vaša babka chystá do obchodu, kostola alebo len tak na prechádzku.

Táto vychádzková palica má viacero výhod. V prípade, že ju potrebujete odložiť, nemusíte ju opierať ani pokladať na zem. Keďže je vybavená stabilnou základňou, jednoducho ju necháte postavenú vedľa seba. Jej súčasťou je aj LED svetlo, čiže ani prechádzky po tme vám nebudú robiť problém. Ďalšou výhodou je, že ju v prípade potreby môžete jednoducho zložiť a schovať do kabelky. Nosnosť palice je až 120kg.

Tento naozaj praktický darček môžete kúpiť kliknutím na nasledujúci link: Skladacia vychádzková palica.

Nôž na zemiaky

Nôž na zemiaky
Nôž na zemiaky

V prípade, že máte babku hotovú šéfkuchárku určite sa poteší tejto malej šikovnej pomôcke. Už nevie ako by vylepšila, či ozvláštnila jedlo ktoré chystá? Pomocou tohto noža na zemiaky to bude oveľa jednoduchšie.

Vďaka nemu majú nakrájané zemiaky vrúbkovaný tvar a na tanieri sa tak vytvorí originálny dizajn Vášho jedla. Jednoducho si takto spravíte čipsy so zemiakov bez väčších starostí. Rozmery nožíka sú:

  • Dĺžka rukoväte: 11,5 cm
  • Dĺžka čepele: 10,5 cm
  • šírka čepele: 6 cm

V prípade, že by práve tento nôž bol podľa Vás ten správny darček pre babku stačí ak ho zakúpite kliknutím na nasledujúci odkaz: Nôž na zemiaky.

Záhradný teplomer

Záhradný teplomer
Záhradný teplomer

Každá babka má svoju záhradku o ktorú sa rada stará a snaží sa ju niečím výnimočným oživiť, či zdokonaliť. Tento teplomer predstavuje štýlový doplnok presne do takejto záhradky. Perfektne sa bude vynímať medzi kvietkami, kríkmi, či inými okrasnými doplnkami.

Teplomer je vyrobený z kovu a je vybavený dlhou tyčkou, ktorú stačí jednoducho zapichnúť buď do zeme, alebo do väčšieho kvetináča. Na výber nemáte iba teplomer so žabkou, ale môžete si zakúpiť aj teplomer so sovou, či motýľom. Pravdaže nejde len o okrasný doplnok do záhrady, ale plní aj funkciu klasického vonkajšieho teplomera.

Veľkosť teplomera je až  9 x 68 cm, a teda sa nemusíte báť, že by ho po zapichnutí do zeme nebolo vidno.

Záhradný teplomer jednoducho zakúpte kliknutím na nasledujúci odkaz:  Záhradný teplomer.

Solárny kvietok

darček pre babku
Solárny kvietok

Radi dávate do daru najmä originálne darčeky, ktoré Vaši blízky ešte určite doma nemajú?  Ak áno, tak bude tento solárny kvietok  tým pravým pre Vás.

Solárny kvietok sa hodí buď do záhrady, alebo ho stačí položiť jednoducho na okno. Dôležité však je, aby naň svietilo slnko. Po tom ako solárne pliešky umiestnené na kvietku zachytia slnečné lúče, kvietok začne hýbať svojimi lístkami a kvetom a vyzerá ako keby tancoval.

Výhodou tohto kvietku je najmä fakt, že nezvädne po pár dňoch, netreba sa oň vôbec starať a stále vyzerá ako nový. Rozmery kvietku sú 11 x 11 x 7 cm a vyrobený je z plastu.

Aj túto solárnu kvetinu jednoducho zakúpite kliknutím na nasledujúci odkaz. Solárna kvetina.

Ďalší darček pre babku

Ak Vás neoslovil ani jeden z vyššie uvedených darčekov, odporúčame Vám pozrieť si nasledujúce kategérie: Darček pre mamu a Darček pre ženu.

Viete o inom výbornom darčeku pre kamarátku? Napíšte nám to do komentára pod článok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *