Darček pre mamu – tipy na najlepšie darčeky

Hľadáte ten najlepší darček pre mamu? My vám poradíme. Naša redakcia zostavuje a pravidelne aktualizuje TOP darčeky pre maminy.

Matka je človek, ktorý nás sprevádza už od nášho narodenia a je takmer isté, že prvý darček sme dostali práve od nej. Je nemožné odvďačiť sa jej za všetko, čo pre nás robí jediným darom. Môžeme jej však správne vybraným darčekom naznačiť, čo pre nás znamená.

Top darčeky pre mamu podľa nás:

Stolík do postele

Stolík do postele
Stolík do postele

Urobte svojej mamine radosť týmto darčekom a prekvapte ju raňajkami priamo do postele. Deň je hneď krajší, keď sa o Vás niekto takto postará. Raňajky si môže vychutnať  bez najmenšej námahy a bez starosti, kde si čo položiť.

Použitie stolíka je veľmi jednoduché, stačí rozložiť dve nohy po bokoch stolíka a položiť ho na posteľ. V prípade, že by došlo k vyliatiu kávy, či čaju stolík jednoducho utriete a ani nespoznáte, že sa niečo rozlialo.

Rozmery stolíka sú 55 x 36 cm, a teda tam určite zmestíte nie len raňajky či kávou ale aj nejaký ten kvietok pre radosť.

Stolík nemá však iba jedno využitie. V prípade potreby si naň môžete kľudne položiť notebook a pracovať priamo z Vašej postele.

V prípade, že by ste chceli svojich blízkych prekvapiť práve týmto darčekom zakúpiť ho môžete hneď po kliknutí na nasledujúci link: Stolík do postele.

Akupresúrna kamienková podložka

Akupresúrna podložka
Akupresúrna podložka

Už ste sa niekedy bosí prešli po lúke, pláži alebo inom príjemnom povrchu? Ak áno, určite viete, že takáto masáž chodidiel je mimoriadne príjemná a relaxačná.

S touto kamienkovou podložkou si môžete stimulujúcu masáž chodidiel dopriať aj v pohodlí Vášho domova.

Potešte teda práve svoju mamu po dlhom dni strávenom na nohách práve týmto darčekom. Určite sa poteší oddychu a zároveň možnosti relaxácie nie len pre nohy, ale pre celé telo.

Rozmery akupresúrnej kamienkovej podložky: 

  • Dĺžka dosky (rozložené):175 cm
  • Šírka dosky (rozložené): 35 cm

Akupresúrnu kamienkovú podložku môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: akupresúrna kamienková podložka.

Chladiaca maska na oči

chladiaca-maska-na-oci
Chladiaca maska na oči

Doprajte svojej mame pár príjemných chvíľ po dni plnom práce. Táto maska na oči predstavuje relax pre Vaše unavené oči.

Funguje na veľmi jednoduchom princípe. Masku stačí vložiť do mraziaka na pár minút a nechať tak pôsobiť chlad na modrý gél v maske, ktorý sa  postupne schladí. Po vytiahnutí je maska schladená a stačí ju iba priložiť na oči. Vaše oči tak pocítia uvoľnenie a oddych.

Maska nepôsobí len ako úľava pre unavené oči, ale priaznivo zjemňuje aj viditeľné opuchy pod očami, napríklad po prebdenej noci.

Túto masku na oči môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci odkaz: Chladiaca maska na oči.

Nožnice na bylinky

 Nožnice na bylinky
Nožnice na bylinky

V prípade, že je Vaša mamina nadšená pestovateľka byliniek určite ju potešia práve tieto nožnice na bylinky s piatimi nerezovými čepieľkami. Ide o šikovného pomocníka nie len do záhrady, ale aj do Vašej kuchyne. Vďaka týmto nožniciam nastriháte bylinky, zeleninu či iné koreniny omnoho rýchlejšie a jednoduchšie.

Dĺžka nožníc je 19,5 cm a nie sú vybavené len ostrými čepieľkami, ale aj gumenou rukoväťou príjemnej zelenej farby, ktorá sa perfektne prispôsobí Vašej ruke.

Nožnice na bylinky si môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci link: Nožnice na bylinky.

Nákupná taška s kolieskami

Nákupná taška s kolieskami
Nákupná taška s kolieskami

Pomôžte svojej mame týmto praktickým darčekom. Už nemusí viac nosiť nákupy v rukách, a to vďaka tejto taške na kolieskach.

V prípade, že bude nákup Vašej mami ťažší a bude mať problém ho niesť v rukách,  jednoducho iba vysunie kolieska na taške a môže si ho domov odviezť. Tašku je však možné niesť aj na ramene.

Rozmery tašky sú 29,5cm a maximálne roztiahnutie tašky je 34cm, a teda sa skôr hodí na menšie nákupy. Stačí teda tašku chytiť za popruh a nákup si jednoducho odviesť po ceste domov.

Túto šikovnú tašku môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci odkaz: Nákupná taška s kolieskami.

Forma na čokoládové lyžičky

Darček pre mamu
Čokoládové lyžičky

Každá mamina zastáva hneď niekoľko povolaní. Jedným z nich je aj kuchárka/cukrárka. Práve k cukrárskemu umeniu môžeme zaradiť tento veľmi originálny darček.

Do formy stačí naliať roztopenú čokoládu, nechať ju chvíľu vychladiť a chutná lyžička ku káve, či zmrzlinovému poháru je na svete. Môžete použiť horkú, mliečnú alebo aj bielu čokoládu.

Rozmery formy sú 180 x 130 x 11 mm. A pri jej použití môžete súčasne vytvoriť až šesť lyžičiek. Ideálny darček pre mamu, ktorá rada robí cukrovinky.

Formu na čokoládové lyžičky môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: čokoládové lyžičky.

Parafínové LED sviečky

Darček pre mamu
Parafínové LED sviečky

Vďaka modernej technológii tieto sviečky su takmer na nerozoznanie od klasických. Ich svetlo dokonca jemne bliká aby pripomínalo horiaci plameň. Sviečky sú výborným doplnkom do každej domácnosti, kde vytvoria romantickú atmosféru.

Balenie obsahuje aj diaľkový ovládač, pomocou ktorého môžete sviečky na diaľku zapnúť, zmeniť štýl svietenia alebo vybrať jednu za dvanástich farieb.

Sada obsahuje tri sviečky rôznej velkosti a dialkový ovládač.

Rozmery:

  • Veľká sviečka: 14 cm
  • Stredná sviečka: 12 cm
  • Malá sviečka: 9 cm

Každá sviečka je napájaná jednou tužkovou batériou typu AA.

Parafínové LED sviečky môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: parafínové LED sviečky.

Vákuové vrecká

Darček pre mamu
Vákuové vrecká

Hľadáte spôsob ako skladovať oblečenie na čo najmenšom priestore? Pri použití vákuových vreciek môžete znížiť objem vaších šiat až o 75%. Vákuové vrecká fungujú na veľmi jednoduchom princípe. Oblečenie jednoducho vložíte do vreciek a  pomocou vysávača vysajete vzduch.

Vrecká sú ponúkané vo veľkostiach:

  • 50×60 cm,
  • 70×100 cm a
  • 80×110 cm.

Tento produkt je ideálny na sezónne oblečenie, ktoré väčšinu času iba zavadzia v skrini.

Vákuové vrecká môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: vákuové vrecká.

Ďalší darček pre mamu

Veríme, že sme Vám pomohli vo výbere správneho daru.

Ak vás však nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre ženu a Darček pre priateľku.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *