Darček pre mamu – tipy na najlepšie darčeky

Hľadáte ten najlepší darček pre mamu? My vám poradíme. Naša redakcia zostavuje a pravidelne aktualizuje TOP darčeky pre maminy.

Matka je človek, ktorý nás sprevádza už od nášho narodenia a je takmer isté, že prvý darček sme dostali práve od nej. Je nemožné odvďačiť sa jej za všetko, čo pre nás robí jediným darom. Môžeme jej však správne vybraným darčekom naznačiť, čo pre nás znamená.

Top darčeky pre mamu podľa nás:

Hodinky s vlastnou fotkouhodinky-s-vlastnou-fotkou

Hľadáte darček šitý na mieru? Už nemusíte, našli sme ho za Vás.

Predstavujeme Vám náramkové hodinky s vlastnou fotkou, ktoré potešia naozaj každého.

Ide o darček darovaný priamo od srdca. Jediné čo musíte urobiť je vybrať si vhodnú farbu hodiniek a nájsť fotku, ktorú si želáte mať na hodinkách.

Obdarovaný bude mať takto praktický darček v podobe hodiniek a zároveň darček s fotkou, ktorá mu bude pripomínať jeho rodinu, priateľov, či jeho obľúbené miesto.

Na výber pre Vás máme až tri farby hodiniek, a to rúžovú, hnedú a čiernu. Farebne sú teda vhodné pre mužov aj ženy.

Vybrať si môžete aj štýl ciferníka zobrazeného na hodinkách. Buď je ciferník s klasickými číslami, ako vidíte na obrázku. Vybrať si však môžete aj ciferník s rímskymi číslicami, či úplne bez čísel.

Hodinky s vlastnou fotkou si môžete objednať po kliknutí na nasledunúci odkaz: Hodinky s vlastnou fotkou. Na stránke si vyberiete farbu hodiniek, štýl ciferníka a vložíte Vami vybranú fotku.

Stolík do postele

Stolík do postele
Stolík do postele

Urobte svojej mamine radosť týmto darčekom a prekvapte ju raňajkami priamo do postele. Deň je hneď krajší, keď sa o Vás niekto takto postará. Raňajky si môže vychutnať  bez najmenšej námahy a bez starosti, kde si čo položiť.

Použitie stolíka je veľmi jednoduché, stačí rozložiť dve nohy po bokoch stolíka a položiť ho na posteľ. V prípade, že by došlo k vyliatiu kávy, či čaju stolík jednoducho utriete a ani nespoznáte, že sa niečo rozlialo.

Rozmery stolíka sú 55 x 36 cm, a teda tam určite zmestíte nie len raňajky či kávou ale aj nejaký ten kvietok pre radosť.

Stolík nemá však iba jedno využitie. V prípade potreby si naň môžete kľudne položiť notebook a pracovať priamo z Vašej postele.

V prípade, že by ste chceli svojich blízkych prekvapiť práve týmto darčekom zakúpiť ho môžete hneď po kliknutí na nasledujúci link: Stolík do postele.

Sada nákupných tašiek do vozíkasada-nakupnych-tasiek-do-vozika-4ks11

Potešte svoju mamu týmto praktickým darčekom. Bez týchto nákupných tašiek si svoj nákup už nebude vedieť predstaviť.

Sada nákupných tašiek slúži na prehľadné uloženie nákupu priamo v nákupnom vozíku. Tašky sú vybavené rúčkami, ktoré sa zachytia o okraje nákupného vozíka a Vy môžete Váš nákup vkladať priamo do nich.

Nákupné tašky sú farebne odlišné, a teda si môže Vaša mama dopredu rozhodnúť čo do akej tašky bude ukladať. Do zelenej môže dávať zeleninu, do modrej drogériu, do červenej cestoviny atď. V takto uloženom nákupe už nebude chaos a jeho ukladanie a následne vybaľovanie doma ušetrí veľa času a stresu.

Ak sa Vám  táto sada zdá byť pravým darčekom pre Vašu mamu, zakúpiť ju môžete kliknutím na nasledujúci link: Sada nákupných tašiek do vozíka.

Akupresúrna kamienková podložka

Akupresúrna podložka
Akupresúrna podložka

Už ste sa niekedy bosí prešli po lúke, pláži alebo inom príjemnom povrchu? Ak áno, určite viete, že takáto masáž chodidiel je mimoriadne príjemná a relaxačná.

S touto kamienkovou podložkou si môžete stimulujúcu masáž chodidiel dopriať aj v pohodlí Vášho domova.

Potešte teda práve svoju mamu po dlhom dni strávenom na nohách práve týmto darčekom. Určite sa poteší oddychu a zároveň možnosti relaxácie nie len pre nohy, ale pre celé telo.

Rozmery akupresúrnej kamienkovej podložky: 

  • Dĺžka dosky (rozložené):175 cm
  • Šírka dosky (rozložené): 35 cm

Akupresúrnu kamienkovú podložku môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: akupresúrna kamienková podložka.

Nožnice na bylinky

 Nožnice na bylinky
Nožnice na bylinky

V prípade, že je Vaša mamina nadšená pestovateľka byliniek určite ju potešia práve tieto nožnice na bylinky s piatimi nerezovými čepieľkami. Ide o šikovného pomocníka nie len do záhrady, ale aj do Vašej kuchyne. Vďaka týmto nožniciam nastriháte bylinky, zeleninu či iné koreniny omnoho rýchlejšie a jednoduchšie.

Dĺžka nožníc je 19,5 cm a nie sú vybavené len ostrými čepieľkami, ale aj gumenou rukoväťou príjemnej zelenej farby, ktorá sa perfektne prispôsobí Vašej ruke.

Nožnice na bylinky si môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci link: Nožnice na bylinky.

Vákuové vrecká

Darček pre mamu
Vákuové vrecká

Hľadáte spôsob ako skladovať oblečenie na čo najmenšom priestore? Pri použití vákuových vreciek môžete znížiť objem vaších šiat až o 75%. Vákuové vrecká fungujú na veľmi jednoduchom princípe. Oblečenie jednoducho vložíte do vreciek a  pomocou vysávača vysajete vzduch.

Vrecká sú ponúkané vo veľkostiach:

  • 50×60 cm,
  • 70×100 cm a
  • 80×110 cm.

Tento produkt je ideálny na sezónne oblečenie, ktoré väčšinu času iba zavadzia v skrini.

Vákuové vrecká môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: vákuové vrecká.

Ďalší darček pre mamu

Veríme, že sme Vám pomohli vo výbere správneho daru.

Ak vás však nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre ženu a Darček pre priateľku.

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!