Darček pre kamaráta

Top darček pre kamaráta podľa nás:

Nôž kreditka

Darček pre kamaráta
Nôž kreditka

Tento skutočne ostrý a kvalitný nôž sa hravo zmestí do peňaženky. Vďaka tomu ho budete mať vždy pri sebe a žiadna situácia vás neprekvapí.

Rukoväť noža je z polypropylenu a vďaka tomu vydrží tisícky zložení. Čepel je z kvalitnej nerezovej ocele a jej dĺžka je 65mm. Celý nôž sa dá zaistiť bezpečnostnou poistkou, ktorá zabráni nechcenému rozloženiu. Aj keď v peňaženke je táto hrozba takmer nulová.

Postačia len tri pohyby a z kreditnej karty sa stane plnohodnotný nôž.

Rozmery noža sú rovnaké ako klasická kreditná karta, 85,6 x 54 x 2,2 mm. Hmotnosť celého noža je zanedbateľných 13 gramov.

Nôž kreditku môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: nôž kreditka.

Boratové plavky

Borat plavky
Borat plavky

Radi na seba upútavate pozornosť? Ste za každú srandu? Ste fanúšikom filmu Borat? Ak ste odpovedali tri krát Áno tak máme pre Vás výbornú vychytávku- Borat plavky. Na trhu sú tieto plavky od roku 2007, kedy boli predstavené už v spomínanom filme Borat.

Takzvané Mankiny sú určené nie len pre mužov, ale aj pre odvážne ženy. Sú vyrobené z kvalitného rozťahovacieho materiálu, a teda sa prispôsobia každej veľkosti.

Tieto plavky môžete zakúpiť ako darček pre kamaráta, ktorý je za každú srandu, ale môžu byť tiež využité aj ako predmet stávky, ktorú so svojimi priateľmi máte uzatvorenú.

Ďalším príjemným prekvapením je určite ich veľmi nízka cena s ktorou sa zmestíte do 10€.

Borat plavky môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: Borat plavky .

Golf na WC

Golf na WC
Golf na WC

Potrpíte si na efektívne využitie času v každej situácii. S golfom na WC nepremárnite ani čas strávený sedením na záchode.

Vašim ihriskom sa stane zelená rohožka s rozmermi 85 cm x 65 cm , pričom jamku si môžete ľubovolne umiestniť na rohožku.

Ideálny darček pre kamaráta, ktorý obľubuje golf. Druhý predpoklad spĺňame určite všetci.

Balenie obsahuje:

  • dve klasické loptičky,
  • jamku,
  • golfovú paličku,
  • vlajočku,
  • zelený podklad na hranie, ktorý zároveň slúži ako rohožka,
  • upozornenie na kľučku, že práve “hráte”.

Golf na WC môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: golf na WC.

Antistresové prso

Darček pre kamaráta
Antistresové prso

Ide o dokonalú imitáciu ženského prsa. Dokonca aj bradavka je na nerozoznanie od tej pravej. Môžete ho mačkať, naťahovať alebo dokonca aj hádzať. Veď, čo už viac ukľudní nervózneho muža ako ženské prso v ruke.

Priemer tohto prsa je 8 centimetrov, takže je tak akurát “do ruky”. Na výber však máte aj iné veľkosti, a to konkrétne “5 centimetrové prso”, alebo “mega antistresové prso”.  Vyberte si teda veľkosť, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Antistresové prso môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: antistresové prso.

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre muža a Darček pre otca

Iný darček pre kamaráta

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!