Darček pre kamarátku

Ako hovorí stará múdrosť: “Priateľstvo sa nedá kúpiť, musíš si ho zaslúžiť”. To je síce pravda, ale pre udržanie dobrej kamarátky je dobré ukázať jej, ako si ju ceníte aj vo forme originálneho a vkusne vybraného daru. Nemusíte ju prekvapiť len pri očakávaných priíležitostiach akými sú Vianoce, narodeniny či meniny. Nechajte si poradiť a pozrite sa aký darček pre kamarátku sme pre vás našli.

Hodinky s vlastnou fotkouhodinky-s-vlastnou-fotkou

Hľadáte darček šitý na mieru? Už nemusíte, našli sme ho za Vás.

Predstavujeme Vám náramkové hodinky s vlastnou fotkou, ktoré potešia naozaj každého.

Ide o darček darovaný priamo od srdca. Jediné čo musíte urobiť je vybrať si vhodnú farbu hodiniek a nájsť fotku, ktorú si želáte mať na hodinkách.

Obdarovaný bude mať takto praktický darček v podobe hodiniek a zároveň darček s fotkou, ktorá mu bude pripomínať jeho rodinu, priateľov, či jeho obľúbené miesto.

Na výber pre Vás máme až tri farby hodiniek, a to rúžovú, hnedú a čiernu. Farebne sú teda vhodné pre mužov aj ženy.

Vybrať si môžete aj štýl ciferníka zobrazeného na hodinkách. Buď je ciferník s klasickými číslami, ako vidíte na obrázku. Vybrať si však môžete aj ciferník s rímskymi číslicami, či úplne bez čísel.

Hodinky s vlastnou fotkou si môžete objednať po kliknutí na nasledunúci odkaz: Hodinky s vlastnou fotkou. Na stránke si vyberiete farbu hodiniek, štýl ciferníka a vložíte Vami vybranú fotku.

Ploskačka

Darček pre kamarátku
Darčeková ploskačka

Tento darček ocenia najmä dievčatá, ktoré sa rady zabávajú. Ak ho doplníte ešte kvalitným alkoholom vznikne dokonalý párty darček pre kamarátku. Jedná sa aj o výborný darček na rozlúčku so slobodou.

Balenie obsahuje ploskačku a štýlový pohárik na retiazke a sada je umiestnená vo veľmi peknej darčekovej krabičke. Ide o originálny darček, ktorý zaručene poteší každú ženu, ktorá miluje párty život alebo plánuje výlet so svojimi kamarátkami.

Objem ploskačky je 170 ml. Celé balenie pôsobí pomerne drahým a kvalitným dojmom. Pritom cena je úplne super a zmestí sa do 10€ aj s poštovným.

V ponuke su aj ploskačky s motívom:  “Girls Night Out”, “I Love Party”, “Prvá pomoc”, “Daddy’s Best Friend”.

Darčekovú ploskačku môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: ploskačka.

Sada kozmetických štetcov

Sada kozmetických štetcov
Sada kozmetických štetcov

Hľadáte pekný darček pre svoju kamarátku? Určite sa jej zíde táto sada kozmetických štetcov.

Zrejme nemáte ani jednu kamarátku, ktorá by nepoužívala make-up, púder, rúž, špirálu, očné tiene či iné doplnky krásy. Práve na tieto a mnoho ďalších využije túto sadu.

Sada obsahuje až 20ks kozmetický štetcov, a teda je využiteľná naozaj na všetko čo Vás napadne.

Celú sadu môžete kúpiť iba za 8,50€ kliknutím na nasledujúci odkaz: Sada kozmetických štetcov.

Farebné kriedy na vlasy

Darček pre kamarátku
Farebné kriedy na vlasy

Kriedy na vlasy predstavujú spôsob ako si jednoducho nafarbiť vlasy a oživiť tak svoj každodenný účes. Každý deň si môžete vybrať inú farbu, ktorú si nanesiete na svoje vlasy. Buď si ich sfarbíte podľa toho akú máte náladu, alebo farbu zladíte s práve zvoleným oblečením.

Kriedy sa najlepšie nanášajú na vlhké vlasy ich jednoduchý potretím. V prípade, že Vás zvolená farba omrzí jednoducho ju zmijete šampónom a môžete znova naniesť ďalšiu farbu z balenia.

Balenie celkovo obsahuje až 12 ks kried rôznych pestrých farieb. Prekvapte teda svoju kamarátku a zablahoželajte jej práve s týmto originálnym darčekom.

Kriedy na vlasy môžete zakúpiť kliknutím na nasledujúci link: kriedy na vlasy.

FabFoils – sada na zdobenie nechtov

Darček pre kamarátku
FabFoils

S touto sadou budú vaše nechty vyzerať ako od profesionála a zároveň neutratíte obrovskú sumu. FabFoils predstavuje celosvetovú novinku v oblasti zdobenia nechtov. Ide o výborný darček pre kamarátku, ktorá si potrpí na dokonale upravené nechty.

Stačí postupovať podľa pribaleného návodu. Týmto spôsobom si môžete ozdobiť nechty ako na rukách, tak aj na nohách. Navyše, ak sa vám vaše nové nechty prestanú pačiť, môžete FabFoils jednoducho odstrániť pomocou klasického odlakovača.

Balenie zahŕňa lepidlo, aplikátor, povrchový lak a samozrejme aj desať rôznych zdobiacich fólii.

Fab foils môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: FabFoils.

Stojan na náušnice

Darček pre kamarátku
Stojan na náušnice

Prekvapte svoju kamarátku týmto praktickým darčekom v originálnom prevedení. Uložte svoje náušnice na tento stojan a vďaka nemu budú prehľadne usporiadané a Vaše hľadanie konkrétneho páru bude o to rýchlejšie.

Stojan na náušnice je vyrobený z kovu, čo znamená, že sa nemusíte obávať, že Vám pri zavesení väčšieho počtu náušníc bude padať. Jednoducho ho postavíte na stolík a problém s veľkým počtom šperkov bude  vyriešený.

Stojan ako samé môžete vidieť je v elegantnom prevedení, a teda sa hodí do akokoľvek zariadenej izby. Na výber máte z dvoch farieb: ružová a čierna.

Stojan na náušnice môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: stojan na náušnice.

Organizér na šperky

Darček pre kamarátku
Organizér na šperky

S týmto organizérom bude pre vás neporiadok medzi šperkami minulosťou. Organizér ma tvar šiat a dá sa jednoducho zavesiť na vešiak do skrine medzi ostatné veci. Obsahuje množstvo prehľadných vreciek a pútok, v ktorých vždy nájdete to, čo potrebujete za pár sekúnd.

Vďaka tomuto organizéru už nemusíte mať šperky poukladané vo veľkom množstve krabičiek, ktoré sú neprehľadné a zdržujú Vás pri hľadaní konkrétnych šperkov. Poukladajte si šperky do vreciek týchto šiat a Váš problém bude jednoducho a elegantne vyriešený.

Produkt je predávaný v dvoch farebných vyhotoveniach – ružová a čierna. Obsahuje 30 vreciek a 14 pútok.

Organizér na šperky môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: organizér na šperky.

 Nenašli ste, čo ste hľadali?

Ďalší darček pre kamarátku

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre ženu a Darček pre priateľku

Viete o inom výbornom darčeku pre kamarátku? Napíšte nám to do komentára pod článok!

Ďalsie inšpirácie:

Heureka.sk

Wikipedia

Gifts.com