Darček pre muža

Chlapi sú od prírody tí drsní a to musíme brať do úvahy aj pri výbere darčeku pre muža. Je dôležité zamerať sa na účelnosť a praktickosť.

Top darčeky pre muža podľa nás:

Karta prežitia

Darček pre muža
Karta prežitia

Kým ju nemáte, ani si neviete predstaviť, aká praktická môže byť. Je vyrobená z vysokokvalitnej nerezovej ocele a v pohode ju zmestíte do peňaženky. Rovnako ju však môžete pomocou závesneho oka upevniť na kľúče.

Ponúka 11 základných funkcii: nôž, šrobovák, pravítko, kľúč na klasické šesťhranné matice(veľkosť 3,4,5,6,7,9), otvárak na konzervy, pílka, kruhový indikátor smeru na mape a nesmie chýbať ani otvárak na pivo.

Ak sa rozhodnete pre tento darček pre muža, v rámci balenia získate aj kožené púzdro (imitácia kože).

Kartu prežitia môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: karta prežitia.

Gangsta hrnček

Darček pre muža
Gangsta hrnček

Veľmi nápaditý hrnček, ktorý má namiesto klasického uška boxer. Samozrejme, nemôžete ho použiť ako zbraň. To však neznamená, že pri pití z neho sa nebudete cítiť ako samotný Chuck Norris alebo Hulk. Aj preto je to vhodný darček pre muža.

Hrnček má klasické rozmery 11cm x 10cm x 9cm, je vhodný do umývačky riadu, aj keď každý drsný muž si svoj hrnček umyje sám. Kvôli kovovej časti však nie je vhodný do mikrovlnej rúry.

Gangsta hrnček môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: gangsta hrnček.

Maska proti chrápaniu

Tip na darček pre muža
Maska proti chrápaniu

Maska proti chrápaniu môže byť tým pravým darčekom práve pre Vášho muža. Ide o darček veľmi praktický najmä v tom prípade, ak Vášho muža trápi problém s chrápaním.

Masku stačí jednoducho nasadiť na tvár a pohodlne sa uložiť k tichému spánku. Vyrobená je z neoprénu, a teda jej nasadzovanie je jednoduché a nemala by vôbec tlačiť. V konečnom výsledku je maska proti chrápaniu darčekom nie len pre muža, ale aj pre jeho partnerku.

Masku proti chrápaniu môžete zakúpiť kliknutím na následujúci odkaz: maska proti chrápaniu.

Alkoholová Lebka – Fľaša 700 ml

Alkoholová lebka fľaša 700 ml
Alkoholová lebka fľaša 700 ml

Táto krištáľová karafa je skvelým darčekom pre niekoho, kto si rád vychutnáva kvalitný alkohol vo veľkom štýle. Karafa má tvar lebky, čo určite ocení každý drsný muž.

Poslúži nie len ako nádoba na uchovávanie alkoholu, ale aj ako pekná a hlavne originálna dekorácia do Vašej domácnosti. Do karafy môžete naliať hocijaký alkohol a potom si ho stačí už len vychutnávať. Na uzatváranie je pribalený krištáľový guľatý vrchnák.

Objem karafy je 700ml, ale vybrať si môžete aj menší objem, a to 400ml.

Karafu zakúpite kliknutím na nasledujúci odkaz: Alkoholová Lebka – Fľaša 700 m.

Mini sada  skrutkovačov 31v1

Mini sada cestovných skrutkovačov 31v1
Mini sada skrutkovačov 31v1

V prípade, že je Váš muž nadšeným kutilom a doma stále niečo rád opravuje, či rozoberá je toto ten pravý  darček práve pre neho. Táto mini sada skrutkovačov obsahuje až 30 rôznych nadstavcov, a teda bude mať veľa možností na ich využitie.

Celá sada nadstavcov je uložená v malej žltej krabičke s rozmermi 12x7x5,5 cm. Vďaka tejto malej veľkosti sady ju môžete so sebou nosiť hocikam bez toho, aby Vám zavadzala, či Vás nejako zaťažovala. Uložiť ju môžete kľudne aj do tašky na náradie a ani nebude vedieť, že ju tam máte.

Sada obsahuje jednu univerzálnu rukoväť skrutkovača a jednotlivé nadstavce na ňu iba jednoducho nasadíte a skrutkovač môžete začať hneď používať. Rukoväť je gumená, a teda sa veľmi ľahko prispôsobí Vašej ruke.

Túto praktickú sadu si môžete zakúpiť na nasledujúcej stránke: Mini sada skrutkovačov 31v1

Chladiaci krígel

Darček pre muža
Chladiaci krígel

Každý správny muž nepohrdne dobre vychladeným pohárom zlatistého moku. Najmä v letných mesiacoch sa však z neho v priebehu pár minút stane teplý, nie veľmi chutný nápoj. Vďaka tomuto poháru vydrží pivo (a nie len pivo) vychladené aj niekoľko hodín.

Stačí iba pohár vložiť na pár minút do chladničky a špeciálna termokvapalina sa schladí na veľmi nízku teplotu a neskôr postupne ochladzuje obsah pohára.

Chladiaci krígeľ zakúpite kliknutím na nasledujúci odkaz: Chladiaci krígeľ.

Ak vás nezaujal ani jeden z opísaných darčekov, odporúčame vám pozrieť následujúce kategórie: Darček pre kamaráta a Darček pre otca

Viete o inom výbornom darčeku pre ženu? Napíšte nám to do komentára pod článok!